drizdzi_2.jpgvacum2.gifdrizhdzhi04.jpgdrizhdzhi03.jpg

Дріжджі

Історія компанії та її дріжджового бізнесу почалась на початку 20 століття. У 1922 році Львівське акціонерне товариство броварів та австрійська фірма «Маутнер і Маркхоф» створили «Лисиницьку Фабрику Пресованих дріжджів і спирту». Вже тоді щорічно тут виробляли близько півтора мільйона кілограм дріжджів для українських та польських споживачів.

 

Після другої світової війни на базі фабрики  заснували Львівський державний  дріжджовий завод, після приватизації якого власником стала компанія «Ензим».

 

Почалася  нова ера у виробництві якісної дріжджової продукції…

 

Сьогодні  «Компанія Ензим» – найбільший виробник пресованих і сухих дріжджів в Україні та лідер галузі на теренах колишнього СРСР.

 

Продукція заводу під ТМ «Львівські дріжджі» забезпечує близько 70% українського дріжджового ринку. У 2011 році з дріжджів компанії випечено близько 2,5 млн. тон хліба.

 

Компанія - єдина в Україні і одна з не багатьох у Східній Європі, що виготовляє сухі дріжджі.

 

Починаючи з 2001 року «Компанія Ензим» - серйозний гравець на європейському ринку.

 

Близько 25% об’єму виробленої продукції щорічно експортується  у Нідерланди, Бельгію, Німеччину, Чехію, Словаччину, Польщу, Болгарію, Молдову і Росію.

 

«Львівські дріжджі» придатні для виробництва  широкого асортименту різних за рецептурою хлібобулочних виробів.

 

«Львівські дріжджі» - це ретельний  підбір культури, використання досягнень сучасної біотехнології, дотримання належних санітарних норм і високого рівня дисципліни працівників. Продукція, призначена для України і Європи, виготовлена за однією технологією, на одному заводі.

 

«Львівські  дріжджі»® мають стабільно високі якісні показники, які не змінюються протягом строку придатності. Продукція натуральна, екологічно чиста, не містить консервантів.

 

Успішність  ТМ «Львівські дріжджі» полягає у  поєднанні давніх традицій виробництва  та шанобливого ставлення до споживачів, відповідальності та якісних стандартів, що є запорукою створення бездоганного продукту.