02a_20copy_obrobka22_8000.jpg

Компанія

Філософія компанії – завжди тримати руку на пульсі часу, та навіть випереджувати його; створювати події, які суттєво змінюють життя.

 

Місія компанії – забезпечення українського та європейського споживача продукцією та послугами найвищої якості. Професійність, безпечність продукту, гарантована якість та максимальне задоволення потреб споживача - головні пріоритети.

 

«Компанія Ензим» - це український національний виробник міжнародного рівня, підприємство зі столітньою історією та традиціями, з широко диверсифікованим бізнесом.

 

Провідні  позиції на українському та європейському  ринку компанії забезпечуються ефективним корпоративним управлінням та системою цінностей, які визначають стиль  ведення бізнесу компанії. 


Наші  цінності формують імідж компанії, повагу, надійність і стабільні відносини зі сторони наших партнерів, та ефективність, відповідальність і високі досягнення самої компанії.

 

«Компанія Ензим» відкрита до інновацій, які активно впроваджуються на підприємстві шляхом аналізу закордонного досвіду та моніторингу ринку України. Це одна з перших українських компаній, що впровадила систему управління безпечністю харчових продуктів згідно з міжнародним стандартом ISO 22000 і успішно пройшла сертифікацію. Це  амбіційне, модернізоване, успішне європейське підприємство.

 

На сьогодні існують такі бізнеси компанії:

дріжджі: виробництво продукції під ТМ «Львівські дріжджі»®. Це основний бізнес компанії;

додатки: виробництво додатків та сумішей для хлібопечення під ТМ «ВІТАПАН»®;

• годівля та здоров`я тварин: виробництво дріжджів активних кормових;

• біотехнології: виробництво біопродуктів;

 

проекти:

консалтинг: надання консалтингових послуг хлібопеченню;

екологія: екологічний проект із збереження довкілля.

 

Історія компанії